Česky English Deutsch Francais

ARCHIVNÍ MATERIÁL

Certifikace metodik výzkumu a vývoje na úseku regionálního rozvoje

Odbor rozvoje a strategie regionální politiky Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) pověřil v roce 2011 Ústav územního rozvoje výkonem samostatného certifikačního orgánu výzkumu a vývoje na úseku regionálního rozvoje, který mohl poskytovat certifikaci metodik. Certifikaci metodik poskytoval Ústav územního rozvoje na základě žádosti realizátorů výzkumných projektů MMR.

Certifikovaná metodika je Radou pro výzkum, vývoj a inovace definována jako metodika, která byla příslušným orgánem státní správy schválena a doporučena pro využití v praxi. Nutnou podmínkou certifikace metodiky je novost postupů.

Výkon samostatného certifikačního orgánu výzkumu a vývoje na úseku regionálního rozvoje vykonával Ústav územního rozvoje v období od 1. 4. 2011 do 30. 6. 2013.

Kontaktní osoba

Ing. Ludmila Rohrerová
tel.: 542 423 131
e-mail: rohrerova@uur.cz

Ústav územního rozvoje
Jakubské nám. 3
PO BOX 234
658 34 Brno

Certifikace výsledků výzkumu, vývoje a inovací od roku 2013

Od roku 2013 naleznete informace k certifikaci výsledků výzkumu, vývoje a inovací (za oblast regionální politiky - politiky bydlení - územního plánování - stavebního řádu - vyvlastňování - investiční politiky - cestovního ruchu - pohřebnictví) na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj.

Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 10. 9. 2018 |© Ústav územního rozvoje - Ludmila Rohrerová, 2001–2021