Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Vážení kolegové, ráda bych se zeptala, kdo má jaké zkušenosti s veřejnoprávní smlouvou, která nahrazuje UR (§ 78/3 SZ), a jak rozumíte odst. 5 téhož zákona? Slyšela jsem, že SÚ oznámí postup pouze občanským sdružením!?!? Myslím, že si s tím neví rady více SÚ. Ráda si nechám poradit. Díky

PříspěvekAutorVloženo
Nahrazuje-li VPS územní rozhodnutí, oznamujeme také veřejnosti. 24.5.2010 12:48:45
Ano, postup podle odst. 3 oznámíte pouze těm osobám, které by byly účastníky územního řízení podle § 85 odst. 2 písm. c) SZ. J 4.5.2010 14:33:58

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018