Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Podle novely SZ bude bazén do 40m2, u rodinného domu, vzdálený alespoň 2m od hranice souaseda, úplně bez jakéhokoliv povolení. A co tentýž bazén, ale v menší vzálenosti než 2m od souseda? Člověk by řekl, že to bude stavba podle § 103, na územní souhlas. Ale v § 103 ho nenajdete, takže asi územko + stavebko....(??)

PříspěvekAutorVloženo
zamyslela bych se nad § 43 odst. 3) v souvislosti s Cl. II Přechodná ustanovení...mylsím tím samozřejmě novelu SZ... bazén u RD bude bez povolení nbo jak píše tazatel Lenka 10.12.2012 13:11:23
Když obec nebude mít územní plán (ÚPD), nemůže stavebník bez územ.ř. (ÚS) a staveb. říz.(ohlášení) postavit ani stavbu do 25m2, ačkoli bude v souladu s §79 odst.2 písm. o).Jediné co stavebník nesplní- stavba není v souladu s územně plánovací dokumentací. Takové jsou poslední výklady na přednáškách. Bylo by dobré všechny stavebníky informovat včas. od 10.12.2012 9:01:51
Zřejmě bude vyžadovat minimálmně ÚS a ohlášení podle § 104 1 b) nebo d). 10.12.2012 8:33:58
Ještě se k tomu může přidat soulad s územněplánovací dokumentací. Kde není bude se to brát jako nesoulad? A co pak? JL 10.12.2012 8:26:36

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018