Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Jak se, prosím, povoluje změna stavby u stavby, která ještě nebyla zahájena?

PříspěvekAutorVloženo
§ 118 SZ. k. 26.11.2013 14:21:53
Úplně stejně, jakoby zahájena byla. 22.11.2013 12:11:13
§ 118 SZ. 22.11.2013 10:48:14

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018