Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Také myslím, že by to bylo lepší a jasnější v žádosti uvést o jaké položky žádám. Problém je jak určit, která organizace bude mít ty které údaje k dispozici. Některé položky jsou samozřejmě jasné, nicméně je také nemálo těch, u nichž není zcela zřejmé, který poskytovatel by je mohl mít. Toho se trochu bojím. Vy jste již máte nějaké zkušenosti s touto problematikou? Již jste ve fázi samotného získávání údajů o území a pořizování ÚAP? Děkuji

PříspěvekAutorVloženo
Také už jsem na to koukal a počet podnikatelů se mi zůžil asi na dvacet. To už je realizovatelnější. Ale jedná se pouze o poskytovatele působící na území kraje. Stále zbývá zjistit a obeslat, pro mě zatím neznámé možství, celorepublikově působících podniků - jako O2, T-mobile, Vodafone, Radiokomunikace, ČD-Telematika... No, v březnu nebo dubnu, by mělo proběhnout školení ohledně ÚAP na našem krajském ´ředě v H.K., tak uvidím, co nám řeknou. Jiří Urban 13.2.2007 7:18:11
Když jsem na elektronickou databázi koukal http://www.ctu.cz/main.php?pageid=75&PHPSESSID=a9c0d7918f6d4841c9e1f8c7f609ebcb tak tam jde zvolit omezení "oznámený územní rozsah služeb poskytovaných podle § 141 odst. 1 ZEK:" Po nastavení Libereckého kraje se mě seznam zmenšil na 11 podnikatelů. A to už by bylo pro obeslání přijatelnější. Jiří Lánský 9.2.2007 10:14:08
Dobrý den. Zajímal by mě váš názor ohledně pořizování ÚAP, konkrétně ve věci získávání údajů od vlastníků (provozovatelů) technické infarstruktury. Zaujaly mě především řádky č. 81 a 82 (v seznamu sledovaných jevů) a jejich následné rozebrání v Metodickém návodu č. 1 k ÚAP. V kolonce "poskytovatel" je např. O2, Vodafone, Radiokomunikace atd. Ale je zde také uvedeno "včetně databáze ČTU - Evidence podnikatelů v el. komunikacích". Koukal jsem na seznam - těch podnikatelů je tam více než 1800. To je mám oslovit všechny? Napadlo mě, že by možná bylo lepší, nejprve oslovit ČTÚ, zda-li jsou schponi označit pouze poskytovatele v zájmovém území. Ale nejsem si jist, jestli to půjde. Za Vaše odpovědi předem děkuji. Jiří Urban 8.2.2007 12:06:00
Já osobně ne, pořizuji územní plány a jejich změny - obce, je to můj názor, Na ÚAP máme novou kolegyni, jsme taky teprve v počátcích, dostaneme ještě nějaké pokyny z KÚ, protože ÚAP musí být v jednotné metodice na celém území Zlínského kraje. Sehnalová Mir. 5.2.2007 12:51:04

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 15. 12. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018