Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Celý ten humbuk ohledně možnosti společného řízení - EIA + ÚR + SP, kolikpak myslíte, že to asi využije investorů? Já to vidím na nulu. Který investor bude riskovat, že mu např. v EIA něco neprojde, a kvůli tomu bude předělávat celou dokumentaci k ÚR a SP.

PříspěvekAutorVloženo
Podle mne by si to mohlo dovolit některé ministerstvo, které si ti nechá schválit vládou .... jejej 4.1.2018 9:56:58
Potvrzuji, co je napsáno dříve. Již jsem při jednání s jedním velkým developerem vyslechl přesně ten argument, že si nikdo "nelajsne" vhodit miliony neebo desítky imilonů za PD k EIA, ÚR a SP, aby ji po závěru EIA znova platil SP 20.11.2017 16:02:47
Také si myslím, že se ještě nenarodil tak dokonalý projektant, který by bez ztráty kytičky naprojektoval dokumentaci pro takové řízení. 20.11.2017 14:12:05
jj souhlas - nikdo nebude mít zájem toho využít. Co je ale horší, že z ministerstva rovnou na školení řeknou, že to do zákona dát museli, protože si to přáli stavebníci velkých zakázek (doprava apod...). No veřejný zájem a urychlení povolovacího režimu už nikoho nezajímá a lobby se bere jako samozřejmostí (co se za lobby skrývá?). Nikdo to ani dnes už netají a dokonce se o tom mluví před celou ČR na školeních - smutné. XML 20.11.2017 10:49:19

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 18. 8. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018