Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Máte již někdo zkušenosti se zadáním zpracování části podkladů externí firmě? A jakého rozsahu podkladů se to u vás týká? Může mi někdo doporučit, jaký rozsah podkladů je dobré zadat firmě a zda je to vůbec potřeba nebo si to zpracováváte od nuly všechno sami?

PříspěvekAutorVloženo
U nás budeme řešit ÚAP kombinovaným způsobem. Většinu údajů si seženeme sami (data o T.I. a D.I a údaje od jednotlivých obcí) a následně je předáme zpracovateli. Ovšem průzkumy a různé statistické údaje bude muset pořizovatel zajistit sám. Přesné rozdělení ještě není vypracované, ale bude potřeba - co kdo zajistí bude určitě uvedeno v zadání výběrového řízení... Jinak na ÚAP jsem tady zatím sám, ale vzhledem k tomu, že je bude zpracovávát externí firma, tak si myslím, že je to dostačující. V současné době budu fungovat spíše jako prostředník mezi poskytovateli a zpracovatelem. Jiří Urban 28.2.2007 10:54:53
To mi tedy poraďte, co mám dělat. Naše ORP zahrnuje 18 obcí a 2 města. Jsem na pořizování ÚPD i na ÚAP pouze jeden jediný na úřadě a vedení nechce o posílení ani slyšet! Na ÚAP se mnou má spolupracovat stávající informatik, který však o problematice neví vůbec nic a ani nechce. Bruno 27.2.2007 7:27:06
Území naší ORP zahrnuje 10 obcí (resp. 3 města a 7 obcí), v současné době máme jednoho pracovníka jen na ÚAP a dva na pořízování ÚPD. Markéta 26.2.2007 13:32:55
Pro pí. Markétu: Mohu ještě vědět o jak veliký ORP se u Vás jedná (počet obcí) a kolik pracovníků se u Vás bude zabývat plnohodnotně ÚAP? Portishead 23.2.2007 14:31:12
O zadání zpracování některých ÚAPéček externí firmě jsme nejprve uvažovali, ale po pořádném prostudování seznamu jevů jsme zjistili, že to nebude potřeba, jsme schopni všechno získat u někoho nebo vlastním průzkumem v terénu. Markéta 23.2.2007 9:32:50

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 19. 10. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2018