Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: VÝDEJ DAT PRO ÚP: Zdravím Vás, dnes jsem se dostal do prekérní situace. Na náš úřad postupně docházejí další a další UAP podklady, se samotným sběrem můžeme začít tak v prosinci tohoto roku, až nám zastupitelstvo schválí rozpočet. Takže nyní schraňujeme data od poskytovatelů na CDčkách. Nicméně, dnes se na mne obrátil projektant, který zpracovává ÚP pro jednu z obcí v naší ORP, s tím, že mu mám vydat data pro tuto obec (plyn,kanalizace,voda,elektrika), jelikož mu je dřívější poskytovatelé odmítli vydat a odkázali ho na nás s tím, že nám data poslali. Momentálně neznám způsob jak mu je vydat... Dostal se již z Vás někdo do podobné situace, případně jak máme tuto sitaci řešit? Případné další informace rád upřesním. Děkuji M.K.

PříspěvekAutorVloženo
Děkuji za reakce, situaci nejspíše budeme řešit jedním ze 2 způsobů: 1) odkážeme projektanta na správce požadovaných sítí. 2) případně ho necháme vyříznout si dané území pod naším dohledem (momentálně nemáme sami SW, který by toto dokázal), podepíše nám předávací protokol a dostane kopie pasportů od poskytovatele. Kopic 10.10.2007 9:43:51
Není důvod proč předané údaje území od poskytovatelů s vyplněným a podepsaným pasportem neposkytnout projektantovi UPD, jestli-že to zákon umožňuje (viz. § 27 odst. 3). Portishead 8.10.2007 15:12:04
Od "O2"jsme podlkady odmítli převzít, úřad územního plánování nemá zatím přiděleny fin. prostředky. Ostatní data zatím nikomu neposkytujeme, zpracována data mají být do konce příštího roku a do té doby budou všude projektanti ÚPO zpracovávat průzkumy a rozbory v rozsahu ÚAP. Projektanty posíláme zpět na správce sítí a již se nevracejí. Od 8.10.2007 14:57:48
§ 27, odst. 3 SZ ... údaje o území může pořizovatel použít jen pro ... a pro činnost projektanta územně plánovací dokumentace a územní studie. Formu předání SZ neřeší, lze to provést např. předávacím protokolem a přiložit kopii pasportu od poskytovatele. Portishead 8.10.2007 13:30:57

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 8. 12. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021