Česky English Deutsch Francais

Zaměstnanci ÚÚR

Příjmení a JménoTitulTelefonní linkaEmailOddělení
Fedrová Elena Ing. 107 fedrova@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoje
Nantl František Ing. 143, 162 nantl@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji
Mazuchová Hana 108 mazuchova@uur.cz Kancelář ředitele
Šimková Hana Ing. arch., Ph.D. 132 simkova@uur.cz Oddělení územního rozvoje – vedoucí
Kotrla Jakub Bc. 137 kotrla@uur.cz Oddělení územního rozvoje
Fridrich Lubor Ing. arch. 121 fridrich@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji
Rohrerová Ludmila Ing. 131 rohrerova@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji – vedoucí
Tomáš Martin Ing. 114 tomas@uur.cz Oddělení územního rozvoje
Artim Michal Ing. 136 artim@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji
Leskovjan Michal Ing. arch. 113 leskovjan@uur.cz Oddělení územního rozvoje
Chroboczková Milada Ing. arch. 144 chroboczkova@uur.cz Oddělení územního rozvoje
Zelinka Petr Bc. 142 zelinka@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji
Juránková Silvie 106 jurankova@uur.cz Kancelář ředitele
Blatová Tamara Mgr. 116 blatova@uur.cz Oddělení informací o územním rozvoji
Labounková Vladimíra RNDr. 129 labounkova@uur.cz Oddělení územního rozvoje
Kučerová Zdeňka Ing. 134 kucerova@uur.cz Pověřená řízením ÚÚR, kancelář ředitele – vedoucí
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 23. 9. 2019 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2019