Česky English Deutsch Francais

Rok 2009


Semináře pro žadatele v oblasti intervence 5.3 Modernizace a rozvoj systémů tvorby územních politik v rámci podporované aktivity 5.3.b podpora tvorby a aktualizace územních plánů obcí s ohledem na udržitelný rozvoj území - Integrovaný operační program (IOP)

 

Ministerstvo pro místní rozvoj uspořádalo pro žadatele 30.3.2009 seminář v Pardubicích.

K této příležitosti MMR také vydalo leták s informacemi k nyní probíhající výzvě. Leták obsahuje i základní ustanovení stavebního zákona o pořizování územních plánů.

Pro žadatele k výzvě z 30.10.2009 uspořádalo Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Krajským úřadem Ústeckého kraje 3.12.2009 seminář v Ústí nad Labem (pro obce z Ústeckého kraje). Pro další kraje byly semináře naplánovány na rok 2010.

 

Semináře a porady ke stavebnímu zákonu

 • 28.-30. ledna 2009: seminář Institutu pro místní správu – pořizování územně plánovací dokumentace; Benešov
 • 31. března 2009: porada MMR s krajskými úřady k novele stavebního zákona na úseku územního rozhodování a stavebního řádu; Praha, MMR
 • 13.-15. května 2009: porada MMR s krajskými úřady zaměřená zejména na aplikační problémy stavebního zákona na úseku stavebního řádu a územního rozhodování a na projednání připomínek k novele stavebního zákona; hotel LUNA, Kouty, Ledeč nad Sázavou
 • 15.-17. června 2009: jednání k vypořádání zásadních připomínek uplatněných v rámci meziresortního připomínkového řízení k návrhu novely stavebního zákona; místo konání Praha, Ministerstvo kultury, zasedací síň. Jednání svolává Ministerstvo pro místní rozvoj (z důvodu omezené kapacity zasedací síně je účast jen pro zvané).
 • 19. června 2009: projednání zásadních připomínek uplatněných v rámci meziresortního připomínkového řízení k návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona, kterým se mění stavební zákon; místo konání Praha, Ministerstvo pro místní rozvoj, zasedací místnost "konírna" (z důvodu omezené kapacity zasedací místnosti je účast jen pro zvané).
 • 25. června 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Strakonice, Úřad práce. Seminář pořádá Krajský úřad Plzeňského kraje a Krajský úřad kraje Vysočina (z důvodu omezené kapacity sálu je účast jen pro zvané).
 • 1. července 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Olomouc, zasedací místnost Magistrátu města Olomouce. Seminář pořádá Krajský úřad Olomouckého kraje a Krajský úřad Moravskoslezského kraje (z důvodu omezené kapacity sálu je účast jen pro zvané).
 • 2. července 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Hradec Králové, kongresové centrum Aldis. Seminář pořádá Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Pardubického kraje a Libereckého kraje (z důvodu omezené kapacity sálu je účast jen pro zvané).
 • 11. září 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Ústí nad Labem. Seminář pořádá Krajský úřad Ústeckého kraje a Krajský úřad Karlovarského kraje.
 • 17. až 18. září 2009: 17. celostátní konference o územním plánování a stavebním řádu ve Znojmě, na téma "Udržitelný rozvoj území a jeho souvislosti" (pořádá MMR ve spolupráci s ÚÚR).
 • 2. října 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Zlín. Seminář pořádají Krajský úřad Jihomoravského kraje a Krajský úřad Zlínského kraje (z důvodu omezené kapacity sálu je účast jen pro zvané).
 • 15. října 2009: odborný seminář na téma "Pořizování ÚPD obcí"; místo konání Praha. Seminář pořádá Krajský úřad Středočeského kraje (z důvodu omezené kapacity sálu je účast jen pro zvané).
 • 30. listopadu 2009: porada MMR s krajskými úřady na téma: "Opatření obecné povahy"; Praha, Grandhotel Bohemia.
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 14. 6. 2018 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2022