Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Jsme majiteli pozemku vedeneho jako zemedelsky pudni fond- Ovocny sad lezicim na nezastavitelnem uzemi dle platneho uzemnho planu dane obce. (nepodnikame v zemedelstvi) Z duvodu obhospodarovani a zachovani funkcnosti pozemku bychom radi vybudovali inzenyrske site, zemedelskou stavbu a oploceni. Zastupcem stavebniho uradu dane obce nam bylo sdeleno cituji '' zavedeni inzenyrskych siti na vas pozemek neni uplne koser ve smyslu zneni zakona a jejich povoleni by se roschazelo v souladu §18 stavebniho zakona a tudiz nam sanci na zrizeni siti v tomto pripade velkou nedava'' 1/ jaky je vyklad zakona konkretne §18 stavebniho zakona v pripade vybudovani inzenyrskych siti na nezastavitelnem uzemi vedeneho jako zemedelska puda-ovocny sad, kdy duvodem zavadeni siti je zajistit kvalitni obhospodarovani, funkcnosti a rozvoje daneho uzemi?? 2/ Jaka je moznost na takovem uzemi vybudovat oploceni a zemedelskou stavbu za ucelem skladovani odpovidajici §103 odstavce a)2 a odstavce d)7 a to bez ohlaseni ??

PříspěvekAutorVloženo
Na tuto otázku není možné jednoznačně odpovědět. Kromě toho, že je nutné se samozřejmě ohlížet na ust. § 18 SZ a rovněž na ust. § 14 vyhl. 501/2006 Sb., je třeba posoudit, kdy byl vydaný územní plán a jaké regulativy pro danou nezastavitelnou plochu obsahuje. Jednoznačně je nutné jednat pouze s příslušným stavebním úřadem, popř. konzultovat na KÚ. 8.6.2010 9:43:50

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021