Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Je možné v zastavěném území (z r. 1966) vymezit plochu krajinné zeleně?

PříspěvekAutorVloženo
Myslím tím podle § 17 vyhl. 501 .. plochu smíšenou nezastavěného území. krajský úřad vymezil v ZÚR regionální biocentrum z části v intravilánu. Při pořízení našeho územního plánu však nesouhlasí s upřesněním jeho hranice a dokonce na popus SCHKO vyžadují, abycho hranici zastavěného území změnuli my vymezením v úp. Podle mne je to v rozporu s § 58 SZ. 23.5.2011 9:19:05
viz. § 2 odst.e) číslo 1. zákona č. 183/2006 a dále pak § 14 až 16 vyhl.č. 501/2006 Sb. Je, ale otázka co míníte pojmem krajinná zeleň. Karel 18.5.2011 13:28:56

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021