Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Mám loni zahájené spojené stavební a územní řízení na prodloužení NN. Podle novely neukončená stavební řízení, na které stačí teď ohlášení, se berou jako ohlášená. Ale co s tímto, kde loni mělo být stavební povolení a letos stačí jen územní rozhodnutí? Mám teda vydat jen územko? Poraďte

PříspěvekAutorVloženo
Souhlas s GA, ještě bych stavebníka upozornila, že musí požádat o kolaudační souhlas. ivča 21.1.2013 20:33:40
Stavební řízení zastavte s odkazem na ustanovení § 66 odst. 1 písm g) správního řádu a veďte ve věci pouze řízení územní. Máte to úplně stejné jako byste stavebníkovi řekl, aby vzal žádost o stavební povolení zpět, neboť pokud by ji podal znovu, žádné stavební řízení byste vést nemohli. GA 21.1.2013 13:00:39
Oprava - b. 14. 21.1.2013 12:38:20
Dokončit podle dosavadních předpisů (b. 15. Čl. II z. č. 350/2012 Sb.). a 21.1.2013 12:37:45

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021