Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Nástavby a přístavby Chtěl bych se zeptat, jak povolujete podle nového zákona přístavbu RD, který má i s přístavbou do 150 m2? Domnívám se, že správně by měl být územní souhlas + ohlášení? A jak je to v případě, že v zastavěném územní budu povolovat nový RD do 150 m2, stačí také územní souhlas dle § 96 odst. 2 písm. b)+ ohlášení??

PříspěvekAutorVloženo
Ano a ano, samozřejmě za splnění požadavků § 96 a 105. GA 25.1.2013 10:44:24
Ano. Je možný společný souhlas § 96a. od 25.1.2013 10:21:02

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 26. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021