Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Má se projektnat vracet při vymezování zastavěného území v ÚP k intravilánu, když platný ÚP SÚ vymezil zastavěné území méně než je intravilán a jen na jedno sídlo (a ne na ostatní)?

PříspěvekAutorVloženo
Určitě. zastvěné území bych požadovala vymezit v novém územním plánu rozhodně přesně v souladu s § 58 SZ!!! 20.3.2013 13:47:55

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021