Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Řešil někdo umístění kůlny, jejíž zadní stěnu tvoří betonový plot z "face bloků"? Umísťuji kůlnu, která nepřevyšuje betonový plot a zadní stěnou je plot. Vedl by někdo výjimku podle 501/2006 Sb. §25? Já si myslím, že se jedná o zbytečnou práci, protože souseda nemám jak omezit.

PříspěvekAutorVloženo
V případě, že lze uplatnit § 25 odst. 6 vyhl. 501/2006 Sb., výjimky nedáváme. N 21.3.2013 14:44:21
I když zadní stěnu tvoří plot, na povolovací režim to nemá žádný vliv. jf 21.3.2013 13:35:48
Jedná-li se o kůlnu u rodinného domu tak není o čem polemizovat nedá-li se vzít ohled na charakter zástavby JL 21.3.2013 12:51:07

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021