Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Povolujete stavbu domovní ČOV k rodinnému domu na územní rozhodnutí nebo územní souhlas?(stavebník má vše potřebné k ÚS)

PříspěvekAutorVloženo
my jsme domluveni s našimi vodaři, že se se stavebníky vždy domluví, zda bude ČOV na ohlášku nebo na stavební povolení. Podle toho umisťujeme buď na územní souhlas (pokud bude následovat ohláška) nebo na územní řízení ( pokud bude následně ČOV na stavební povolení. 7.6.2013 6:49:38
Pokud se jedná o ČOV, která má certifikát "CE" a je do kapacity 50 EO, tak pro její povolení stačí ohlášení podle § 15a vodního zákona č. 254/2001 Sb. No a pro ohlašované stavby postačí podle § 96 odst. 2 písm. b) stavebního zákona pouze územní souhlas - "a" má pravdu. Blažena 6.6.2013 19:53:49
Pokud se ČOV vleze do § 15a vodního zákona, tak by měl stačit ÚS podle § 96 2 b) SZ. a 6.6.2013 13:52:56
Vodaři ať si povolují na ohlášení nebo SP, ale pro nás patří domovní ČOV podle mě pod § 103 odst.1 písm.e)bod 16. 6.6.2013 13:45:29
jůůů a co vodní dílo? naši vodaři všechny čov mají za vodní díla a berou je na ohlášení,pak nelze § 103 nebo zase už neumím číst HS 6.6.2013 13:29:23
Podle mého názoru by ÚS měl stačit. Výrobek plnící funkci stavby podle § 103/1/e)/16., ÚS pak podle § 96/2/a). mq 5.6.2013 17:23:20

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021