Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Dobrý den kolegové, chtěl bych se zeptat, jaký způsobem povolujete stavební úpravy /zasahuje se do nosných konstrukcí a beze změn pro užívání stavby/ např. hospodářské budovy nad 50 m2? Dle mého názoru by se mělo povolovat stavebním povolením, jelikož tento typ stavby není uveden v § 104 SZ, ve kterém by šlo uplatnit znění odst. 2) tohoto §. Díky za odpovědi. J.

PříspěvekAutorVloženo
Jasně že stavebko - § 2 odst. 3 SZ: je-li používán pojem stavba rozumí se i změna stavby (kterou jsou mj. i stavební úpravy). No a jelikož Vaši stavbu v SZ nikde nenajdem jmenovanou, tak stejně jako její "postavení" i její změna vyžaduje stavebko... V 18.3.2014 7:50:43

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021