Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Dobrý den, potřebuji poradit, na co povolit šatny na hřišti, sestavené z mobilních buněk, zastavěná plocha je cca 60m2?

PříspěvekAutorVloženo
Přikláním se též k výrobku plnící fci stavby, takže územní souhlas, poplatek 17 1e) a to polovic čili za 500Kč. hp 24.7.2014 6:49:56
Pokud se to tam jenom posadí a napojí na elektriku, vodu, odpad, (...), tak bych to stejně jako HS bral na územní souhlas jako výrobek plnící fci stavby. LV 23.7.2014 17:00:02
a co výrobek plnící funkci stavby HS 18.7.2014 11:22:51
Územní rozhodnutí a stavební povolení i s těmi nejvyššími poplatky ... nebo ať se stavebník vejde do §104.1.d) a bude v ohlášení a územním souhlasu za méně peněz, nebo ať to nazve a řádně zdůvodní jako stavbu podle §104.1.f) :-) VH 18.7.2014 10:40:29

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021