Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: § 118 odst.2, věta druhá... Vyžaduje-li změna stavby jejím dokončením změnu územního rozhodnutí, je možné rozhodnout o této změně ve společném územním a stavebním řízení, ustanovení § 94 se požije přiměřeně; to neplatí, bylo-li vedeno společné územní a stavební řízení. V tom případě tedy jak? A celé rozhodování o změně stavby před dokončením se vede jako společné (§94j), nebo jako řízení o změně stavby před dokončením (§ 118)?

PříspěvekAutorVloženo
Ptala jsem se na kraji, odpověděli mi toto: Pokud bylo vedeno společné řízení nelze při projednávání změny stavby před dokončením postupovat podle § 94 (změna územního rozhodnutí), protože se jedná o změnu společného rozhodnutí. Při projednání změny stavby před dokončením se přiměřeně použijí paragrafy týkající se projednání společného řízení v závislosti na tom, zda řízení bude spojené s EIA. MB 30.1.2018 11:46:50
§ 94 se použije jen v případě změny územního rozhodnutí, ve společném územním a stavebním se bude změna projednávat § 94j v návaznosti na § 118 odst.2... můj názor :-) Helča 8.12.2017 10:00:13
Na povrch vyplouvá stále více chyb a nedodělků a to před sebou ještě neměl novelu NSS, to bude teprve mazec. Kdo za to ponese zodpovědnost? Asi nikdo a zas budou za blbce úředníci na stavebních úřadech :) FD 7.12.2017 12:19:07
Tak z toho jsem taky jelen... a 7.12.2017 11:58:56

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021