Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Kolegové jen mi tak napadlo jak si tady řešíme naše problémy, že jsem se nikde nesetkal s článkem nebo reportáží, který by popravdě vysvětlil veřejnosti co se naším zákonodárcům povedlo vytvořit, ale pouze s krátkými zprávami o zjednodušení SZ. Že by to bylo zakázané o tom psát.

PříspěvekAutorVloženo
Hlavně by úředníci ze stavebních úřadů museli být vykresleni jako ti, co za to nemohou a že to máme doopravdy těžký a že se snažíme naopak stavebníkům pomoci. Ale to se mediím nehodí do krámu - na úředníky se musí jen nadávat a na ty ze stavebních úřadů nejvíc. 18.1.2018 13:12:06
Je to nezajímavé. Ono to nikoho nezajímá. V tomto státě si už málo kdo myslí, že se nějakou novelou něco změní k lepšímu, to je novela na novelu a stojí to za to. 18.1.2018 12:53:52
Tak přesně toto mě také napadlo. Nedáme médiím podnět, aby si přečetli tyto diskuse? :) I když, oni po to stejně překroutili po svém a kdoví, co by z toho nakonec vypadlo. úředník 16.1.2018 14:14:09

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021