Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: GDPR...už máte zjištěno jaký dopad to má na stavební zákon? Kolegové jaký na to máte názor

PříspěvekAutorVloženo
O ochranu osobních dat občanů úřad nesmyslnou starost má, ale na web klidně dává bez souhlasu docházku úředníků, asi jako tip pro zloděje. EI 9.2.2018 18:50:18
GDPR - GDe to sme? V PR.... 8.2.2018 14:52:33
díky za rady :-) už vím co budu dělat...nechám si vyříznout pidi okýnko do dveří, zamknu se a špínu si uklidím sama, stejně bude moje :-), složím přísahu mlčenlivosti a pak na úřední desku vymrsknu povolení se všemi daty žadatele a účastníků dle stavebního zákona a správního řádu :-) Helča 8.2.2018 12:00:25
Dobrý den, kolegyně Helčo byl jsem donucen zjistit co vlastně ta zkratka znamená. S l á v a už to vím. General Data Protection Regulation. Jsem zvědav co s tím, když na stavebních úřadech i jinde je více referentů v jedné kanceláři a zároveň u nich řeší stavebníci svůj záměr... Nu, to nemá cenu raději vůbec komentovat... Stavi 8.2.2018 11:12:38
Kolegu Jelimána doplňuji - v případě (byť i začínající) kleptomanie bude muset mít i zvláštní část na vyvlastnění. jon 7.2.2018 16:32:44
Jako lidičky, abyste byli v obraze, máte docela i pravdu. Uklízečka je jedna stálá a ta když chybí, což je teda dost často, tak náhradní uklízečka NESMÍ vstupovat do kanceláří (jedině v naší přítomnosti, když se už brodíme bahnem nanoseným klienty z terénu), takže po tu dobu se neuklízí a koše si vynášíme sami :-). A máme v té naší práci v důsledku muka, protože co si přes den roztřídím na kupičky, tak při odchodu zase musím shrnout na kupu a uklidit, takže to vidím na zbytečných několik desítek minut, který bychom ušetřili, kdyby se to mohlo nechat na stole. Jo, a budova je pod bezpečnostním zabezpečením přes PCO :-) :-) to jen tak pro odlehčení pracovních "novelových" zmatků, všem krásné odpolko přeji jana 7.2.2018 15:24:57
uklízečka bude muset jít na ZOZku, jinak nebude moci na stavebním úřadě uklízet, uznávat se prý bude i pouze obecná část. Jelimán 7.2.2018 10:55:12
Uklízečka složí přísahu na svoji smrt, a je to. 7.2.2018 7:52:02
jako hovorna v nápravném zařízení :( Právě, že nestačí zamknout kancelář - co uklízečka! 6.2.2018 15:02:09
Nejlepší by bylo mít všechny spisy v nějaké kobce pod zámkem, tam pracovat a ven ke stavebníkům vycházet do nějaké úplně prázdné místnosti jen po zaznění bzučáku a vyslovení hesla :-) 6.2.2018 14:22:08
Jsme malý úřad a asi právě proto to tak nehrotíme, jako chudák jana. Rozdělané věci necháváme normálně válet na stole, aby byly zítra pěkně po ruce. Nehodlám na tom nic měnit. Snad stačí zamknout kancelář, ne. Aj 6.2.2018 14:08:54
A to ještě neděláte? :) My už několik let, máme několik různých certifikátů ISMS, QMS a podobné ...píp...., pravidlo čistého stolu a zamčených skříní je nutné dodržovat, jednou za rok auditor prochází kanceláře, vyptává se co a jak máme a jak děláme...pakárna. Já než se dostanu ke dveřím úřadu, když si řeknu, že jdu domů, tak mi to dá dobře 15 minut než jen všechno pozamykám.No, ale už se nám to všechno do skříní nevejde, takže pravidla porušujeme, jinak bychom museli mít dalších několik místností se skříněma. :-) jana 6.2.2018 13:48:33
Až na to, že první polovinu dne budeme spisy vyndávat ze skříně a druhou polovinu dne je tam ukládat. :( 6.2.2018 13:40:25
tajemník to řeší, na činnost stavebního úřadu to prý žádný dopad mít nebude. 6.2.2018 12:42:13

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021