Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: K závazným stanoviskům UUP: mám stavbu provozovny, která byla umístěna územním rozhodnutím před 1.1.2018, nyní stavebník žádá o stavební povolení. Myslíte, že je nutné ZS UUP? Co když bude nesouhlasné (náznaky tu jsou)

PříspěvekAutorVloženo
Super, dík Helčo NO 8.2.2018 8:16:32
chce si to pořádně přečíst zákon kdy je orgán UUP dotčeným orgánem t.j. hlava III díl 4 a díl 5 - územko a společná řízení a dále § 126.127.129 a zvláštní předpisy, podle mého názoru pro vydání SP není dotčeným orgánem a není již potřeba jeho stanovisko, neboť jak píšete stavba byla umístěna před 1.1.2018 Helča 8.2.2018 8:07:59

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021