Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Správní poplatek za společné povolení na studnu. Chápu dobře, že je to položka 18 pism. g a je to pouze 300Kč?

PříspěvekAutorVloženo
Jak teď po novele účtuje správní poplatky za společný souhlas? Účtujete za ÚS polovinu z ÚR nebo polovinu z poloviny a samozřejmě polovinu za ohlášení? Mám na mysli novou poznámku č. 9 u položky 17? ib 15.3.2018 7:58:48
Pouze položka 18..tedy 300,- X 2.3.2018 10:43:02
23.2.2018 8:05:35 - asi neumíte číst, neboť společné povolení není společné rozhodnutí podle správního řádu 23.2.2018 10:42:58
a co poznámka č.7 u položky 17.? U mně za 600,-Kč. 23.2.2018 8:05:35
22.2.2018 13:14:38 - a co poznámka č. 1 u položky č. 18 ? 23.2.2018 7:27:49
§18 1g PLUS §17 1g = 600,-Kč 22.2.2018 13:14:38
ano hp 22.2.2018 9:45:35

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021