Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Prosím, je možné dle nového stavebního zákona povolit soubor stavby jen na stavební povolení nebo opravdu jen ve společném územním a stavebním řízení? Územní rozhodnutí bylo vydáno ještě dle starého znění zákona a teď stavebníci žádají o společné povolení kvůli prodloužení vodovodního řadu.

PříspěvekAutorVloženo
Děkuji, to si myslím taky, jen jsem si to chtěla potvrdit. AAA 23.4.2018 9:33:57
Jestli máte na mysli něco jako "společné" stavební povolení na soubor staveb, kde jsou stavby různého druhu (např. RD + ČOV), které již byly umístěny územním rozhodnutím, tak to opravdu neexistuje. Stavební povolení musí vydat každý příslušný stavební úřad pro ty "své" stavby. 19.4.2018 11:11:16
Dobrý den kolegové, dle mého názoru doporučuji informovat žadatele nejprve o postupu podle § 93, odst. 5 SZ. Potom lze věc jak uvedeno v dotazu řešit ve společném řízení. Stavi 19.4.2018 11:00:58
Stavbu nemůžete umístit dvakrát (překážka věci rozhodnuté). LL 19.4.2018 9:44:21

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021