Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: zákon č.416/2009 Sb., na náš úřad (obec s rozšířenou působností) přišla žádost o územní rozhodnutí na VTL v katastru, který spravuje jiná obec (dvojka). Musíme postupovat automaticky podle 416, když mají k žádosti vydaná závazná stanoviska dotčených orgánů? To znamená, že žádost nepostoupíme, ale u těchto staveb §1 odst. 4 písm. f) a g)(stavby a zařízení distribuční soustavy o napětí 110 kV vč. transformovny 110kV a vysokotlakých plynovodů distribuční soustavy) jsme příslušným stavebním úřadem pro celé ORP. A další dotaz mám, jestli se 416 vztahuje na každý optický kabel (§1 odst. 5)

PříspěvekAutorVloženo
Ano jste příslušným st. úřadem. U Vašeho dalšího dotazu to tedy není právně moc jasné s ohledem na vymezení pojmů podle § 2 zák. č. 127/2005 Sb. Správný maglajz v těch předpisech "umělců" Zase čumím 16.5.2018 17:00:59
Jste-li příslušným SÚ, není důvod to někam jinam postupovat, v čem je problém. 16.5.2018 8:28:52

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021