Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Dotaz, soubor staveb, hlavní stavba je vodní dílo. Vedlejší stavba - malá stavba pro personál. Stavební úřad OBECNÝ bude na stavbu pro personál vydávat ZS PRO UMÍSTĚNÍ I PRO POVOLENÍ?? Nebo v případě, že by to byla stavba do 25m2 a splňovala všechny náležitosti stavby pro územní souhlas, tak by se vydávalo pouze ZS pro umístění? V případě překročení hranice 25m2 pak i pro ZS pro ohlášení/povolení?

PříspěvekAutorVloženo
Souhlas s AR, akorát § je 94j odst. 2 SZ.6.6.2018 15:13:13
§ 94 odst.2 neupravuje ZS obecného stavebního úřadu, nejspíš to je jiný § 6.6.2018 14:39:28
V případě vydávání ZS obecného stavebního úřadu podle § 94 odst. 2 podle okolností píšeme "Záměr umístění (popř. umístění a povolení) stavby .... je přípustný v rozsahu podané žádosti bez podmínek", podle toho, jestli daná stavba vyžaduje pouze umístění, nebo umístění i povolení. AR 6.6.2018 13:16:37

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021