Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Zdravím kolegové, trochu z jiného soudku než novela SZ (jestli nevadí). Co Váš úřad a GPRD??? Pravidla? Jste nějak proškoleni, případně "přestavěni" v kancelářích?

PříspěvekAutorVloženo
u nás taky nic, jenom se zavedli nějaké úpravy, např pokud chci cokoliv tisknout musím jít k tiskárně zadat přes zabezpečený tisk svůj kod a vyjet tisk co jsem odeslal - docela zdržovačka (prý aby si nikdo z mých kolegů nemohl přečíst osobní údaje), jinak do spisovny mají přístup skoro všichni a vedení to neřeší, spisy mám stále na stole. Co se týče podepsání metodického postupu s GPRD, co nechal zpracovat zaměstnavatel jsem to odmítl dokud to nebude v souladu co tam vymysleli. kluzo 14.6.2018 8:09:55
Taky nic, jenom jsem vyndala klíček ze dveří spisovny a teď kdykoliv tam jdu, tak ho zapomenu... hp 13.6.2018 16:47:52
Nebo klientům přes hlavu :)). Stačí nějaké hezké záclonky na monitor a klíček od každého šuplíku. 13.6.2018 9:36:49
Tak to jsme na tom stejně. Potřebovali bychom jednu velkou neprůhlednou plachtu, abychom jí mohli při vstupu klientů přehodit přes kancelář :-)). 13.6.2018 7:36:45
U nás absolutně beze změn, jako kdyby nic. Akorát prý máme nějakého pověřence. Alex 11.6.2018 12:27:07

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 22. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021