Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: Zásobník na sypké hmoty - zkusím se odpoutat od předchozího příspěvku :), na chvíli se přestaneme rozčilovat, stejně musíme pracovat a oni nám to nějak vymyslí...:) a tak se ptám těch, kteří již řešili: jak povolovat (nebo nepovolovat?) zásobník na sypké hmoty. V § 103 jsou uvedené pouze na zkapalněné plyny, vodu nebo nehořlavé kapaliny. Takže na sypké hmoty = územní rozhodnutí a stavební povolení? Je ve výrobním areálu, vedle výrobní budovy, osazen na betonovém základu, na ocelové konstrukci, napojen pásovým dopravníkem odvážejícím hmotu do výrobní linky. Umístěn bez jakéhokoli povolení - zatím, takže pokud povolení, tak dodatečné. Děkuji.

PříspěvekAutorVloženo
Pokud je to stavba, kterou nejde napasovat na §79, tak "nějaké" povolení potřebovala, ať už třeba jen územko (výrobek), nebo i ohlášení či stavební povolení. Pokud nějaké (jakékoliv) povolení potřebovala a je postavena bez něj, existuje už jen jediné řešení - §129. 6.2.2020 12:30:24
nebo zařízení do 25m2 ? A ten dopravník s výrobník linkou jsou stávající? Není to nějaké rozšíření výroby? MB 6.2.2020 12:04:47
nemohlo by se jednat o výrobek ? Jelimán 6.2.2020 11:39:02

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 27. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021