Česky English Deutsch Francais

Diskuse k novému stavebnímu právu

Diskuse na téma: V prosinci se objevila v často kladených otázkách odpověď, že zastavěné území se vymezuje pro celé území obce, jelikož to jednoznačně určuje §58 a 59. Ví někdo kde je tam ta jednoznačnost?

PříspěvekAutorVloženo
§ 58 ... úp se pořizuje vždy pro celé území obce! § 59 ... obec žádá o pořízení a vymezení podle § 58!!! 8.6.2010 9:47:51

Přidat příspěvek

Jméno:
Email:
Příspěvek:
Z důvodů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište text "NOSPAM" (bez mezery):
TOPlist
Kontakty Mapa stránek RSS Prohlášení o přístupnosti TOPlist
Poslední aktualizace stránky 17. 10. 2021 |© Ústav územního rozvoje , 2001–2021